دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قیمت جک پالت

قیمت جک پالت

 

قیمت جک پالت با توجه به جک و پمپ مورد استفاده و بدنه آن مورد ارزش گذاری قرار میگیرد

برای همین بهتر است اول انواع جک پالت موجود در بازار را معرفی نماییم

اول تعریف جک پالت : ماشینی است که برای جابجایی پالت روی زمین مورد استفاده قرار میگیرد

جک پالت در تعریف پیش فرض به وسیله ای گفته میشود که تنها 19 سانت پالت را بلند میکند و برای جابجایی در زمین هموار قرار میگیرد باید عرض کنیم که جک پالت نمی تواند پالت را روی ماشین بارگیری کند دستگاهی که پالت را روی ماشین بارگیری میکند استاکر هست که انواع مختلف دارد استاکر دستی برقی استاکر شارژی با برند بالابر ایران که بهترین استاکر موجود در ایران می باشد که با بهترین قیمت و کیفیت عرضه میشود.

جک پالت های موجود باز چند نوع هستند

بدنه ایران پمپ ایران چرخ پلی یورتان قیمت 8500

جک پالت بدنه ایران پمپ ایرانی شبیه چینی با کیفیت 1000

جک پالت بدنه ایران 4 میل با پمپ چینی وارداتی با بهترین کیفیت و قیمت عرضه میشود این جک پالت بهترین جک پالت بازار ایران هست که عمدا توسط شرکت بزرگ بالابر ایران تولید میشود و با کیفیترین جک پالت باازار ایران هست و قیمت این نوع دستگاه 12 ملیون می باشد

از جک پالت های موجود تولیدی بالابر ایران جک پالت قیچی هست که کیفیت خوبی دارد و توانایی بالابری 80 سانتی دارد و بصورت انتیک در مغازه های لوکس مورد استفاده قرار میگیرد قیمت این نوع جک پالت که به جک پالت قیچی مشهور هست یا جک پالت تلسکوپی حدودا 42 ملیون هست که بسیار گران حساب میشود

 

دسته‌ها
جرثقیل دسته‌بندی نشده

جرثقیل نیمه برقی یک تن

استاکر نیمه برقی یک تن بصورت شارژی

 

استاکر لیفتراک رها یدک جرثقیل

جرثقیل کارگاهی

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

بالابر استاکر نیمه برقی دهن باز

استاکر نیمه برقی دهن باز

استاکر دهن باز برای برداشتن پالت های غیر استاندارد مورد استفاده قرار میگیرد

در سه مدل دستی برقی و شارژی ساخته میشود

استاکر دهن باز

در مدل شارژی مدل براشلس دارای اینورتر و درایو تنها در تولید بالابر ایران درست میشود

در تولید این استاکر از ناودانی یا و رق لبه خم 6 میلیمتر و یا ورق لبه خم 8 میلیمتر مورد استفاده قرار میگیرد

این مدل را بصورت تلسکوپی تا ارتفاع 4 متر میتوان تولید کرد

چرخ مورد استفاده در این مدل عبارت است از چرخ فلزی چرخ پلی امید و چرخ پلی یورتان

جک های مورد استفاده در این نوع استاکر عبارتند از جک گلیویی برای بارهای زیر پانصد کیلو و جک سیلندری در انواع مختلف برای بارهای یک تن به بالا

 

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

خرید استاکر برقی

خرید انواع استاکر برقی بالابر ایران 09120982953

تولید انواع استاکر برقی  یا نیمه برقی در اواع و اقسام مجموعه بالابر ایران اولین و قدیمترین تولید کننده محصولات هیدرولیک در ایران

 

دسته‌ها
جک پالت دسته‌بندی نشده

جک پالت (pallet jacks)

جک پالت(pallet jacks)

جک پالت وسیله ای برای بلند کردن و انتقال بار می باشد و یا جک پالت وسیله ای برای جابه جایی بار از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود. جک پالت طوری طراحی شده است که تا با برداشتن آسان و سریع بار و انتقال آنها از یک نقطه به نقطه دیگر، کارها را آسانتر کرده و در زمان صرفه جویی کند. همچنین کار دستی مورد نیاز را کاهش می دهد و در نتیجه هزینه های بیشتری را کاهش می دهد.

انواع جک پالت
به طور عمده دو نوع جک پالت داریم:

1-جک پالت دستی(Manuel pallet jack)

2-جک پالت برقی(Powered pallet jack)

جک پالت دستی: جک پالت دستی یا جک پالت مانوئل برای بلند کردن و جابجایی بار از یک نقطه به نقطه دیگر به قدرت وتلاش انسان نیاز دارد. برای برداشتن بار، یک نفر به دسته جک پالت نیرو وارد می کند. برای پایین آوردن بار با پمب دستی جک را بالا برده و بدنه آن طوری طراحی شده که میتواند چرخ های جلو را حدودا 20سانت بالا بیاورد و اکنون می تواند بار را به مقصد مورد نیاز منتقل کند. بیشتر در مکانهایی که فضای کمتری دارد مورد استفاده قرار میگیرد ویکی از پرفروش ترین نوع جک پالت می باشد.نمونه ای از جک پالت دستی در شکل زیر نشان داده شده است.

جک پالت برقی: دستگاهی تمام اتوماتیک که توسط باطری قدرتمند قابل شارژ می باشد و به نیروی انسانی نیاز ندارد برای حرکت و برای بلند کردن و انتقال بار از نقطه ای به نقطه دیگر به نیروی مکانیکی نیاز دارد. آنها معمولاً با انرژی الکتریکی تغذیه می شوند.معمولا نوعی از جک پالت های برقی وجود دارد که دارای سوئیچ هستند و رانندگان میتوانند سرعت جک پالت را کند یا متوقف کنند. نمونه ای از جک پالت برقی در زیر نشان داده شده است.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

طراحی پارامتریک سکوی بالابر قیچی(آکاردئونی) بر اساس کارهای جامد و تجزیه و تحلیل بهینه سازی

مقدمه

سکوی بالابر قیچی کانون تحقیق و توسعه در زمینه مهندسی مکانیک بوده است. از سراسر جهان، صنعت لجستیک مدرن نقش بسیار زیادی در عملیات ارتفاع بالا، حمل و نقل، جابجایی و نگهداری تجهیزات بزرگ و بسیار بزرگ ایفا می کند. در مورد طراحی پلت فرم بالابر، استفاده سنتی از نرم افزار ترسیم دو بعدی برای طراحی تعاملی قادر به برآورده کردن الزامات تولید نبوده است. از آنجایی که سکوی بالابر قیچی مدل های متنوعی دارد و قطعات نسبی نیز پارامترها را تغییر می دهند، برای حل مشکل، لازم است یک پایگاه داده در مورد پارامترهای قطعه ایجاد شود تا طراحان بتوانند به سرعت و به راحتی طراحی پارامتریک و مونتاژ خودکار را از این طریق انجام دهند.

ساختار اصلی بلند کردن قیچی(Main Structure of the Scissors Lifting Platform)

سکوی بالابر هیدرولیک قیچی عمدتاً از اجزای زیر تشکیل شده است: تجهیزات حامل، بازوهای قیچی که توسط سیلندر هیدرولیک و سکوهای کار پشتیبانی می شوند. ساختار قیچی که توسط یک سیلندر هیدرولیک هدایت می شود، مرکز تقارن است. واحد ساختاری پایه در شکل زیر نشان داده شده است که در آن سیلندرهای هیدرولیک بر روی لول نصب شده اند. شماره 1 سکوی کار، شماره 2 لولای ثابت، شماره 3 لولای کشویی، شماره 4 بازوی قیچی، شماره 5 بند، شماره 6 بدنه حمل است.

طراحی پارامتریک اجزاء

طراحی پارامتریک [4، 5] برای نمایش الزامات طراحی، اهداف طراحی، اصول طراحی، روش‌های طراحی و نتایج طراحی با پارامترهای متغیر و مدل یکپارچه است. طراحی پارامتریک موثر است و روش طراحی هوشمند، که عمدتا برای مدل سازی محدودیت هندسی و حل محدودیت هندسی است. این مقاله توسعه ثانویه  را بر اساس کارهای جامد  که برای دستیابی به طراحی پارامتریک از طریق روش‌های برنامه‌نویسی است، توصیف می‌کند. دو راه در مورد طراحی پارامتری مبتنی بر برنامه نویسی وجود دارد، یکی پارامترسازی محور است، به دلیل استفاده از روش های طراحی پارامتریک در کارهای جامد، می توان پارامتر قطعه را به عنوان اندازه متغیر تعریف کرد و روابط بین متغیرهای مختلف را در توپولوژی قطعه تعریف کرد. بدون تغییر، هنگامی که مقادیر اولیه متفاوتی داده می شود، طیفی از اجزا را می توان به دست آورد که ساختار یکسان با اندازه های متفاوت دارند. پارامترهای مختلف مستقل هستند، بنابراین اندازه هر قسمت را می توان تغییر داد. این روش طراحی که ترکیبی از ابعاد محور است با پارامتر جهانی در اینجا استفاده شده است. اینکه بخش‌های داخلی مختلف مدل‌های مشابه از پارامترهای سراسری استفاده می‌کنند، بخش‌های داخلی مشابه مدل‌های مختلف از ابعاد محور استفاده می‌کنند.رابط سیستم شامل پارامترهای قطعات و مجموعه است.

ساخت مدل داده های بخش.

با توجه به کاربرد عملی پلت فرم بالابر هیدرولیک قیچی، ساخت مدل ریاضی مربوطه و با استفاده از فرمول نظری مربوطه برای محاسبه مدل ریاضی مکانیکی برای تعیین اندازه ارزش هر قطعه مدل سازی، پایگاه داده مدل قطعه بر اساس سالیدورکس ایجاد خواهد شد. در اینجا بازوی قیچی را به عنوان مثال بلند می کنیم، ساختار در شکل زیر نشان داده شده است،

اطلاعات ذخیره سازی در شکل زیر نشان داده شده است،

هر مدل بازوی قیچی مربوط به مقادیر ابعاد مختلف است.

طراحی قطعه پارامتریک: پایگاه داده مدل قطعه توسط Microsoft Access ایجاد شده است. می‌توانیم پایگاه داده قطعات را از طریق رابط داده ADO فراخوانی کنیم و تابع API را که به اندازه‌های مختلف اختصاص داده شده است فراخوانی کنیم تا به اجزای طراحی پارامتریک مدل دست یابیم. در اینجا فرآیند را به سادگی معرفی می کنیم که به صورت زیر اجرا می شود: (1) قطعات مربوطه را انتخاب کنید، سپس لیست طراحی پارامتر و نمودار شماتیک مهندسی قطعات بیرون می آید.
(2) داده های جدول با اندازه نمودار مهندسی مطابقت دارد، ما فقط مدل محصول را وارد می کنیم، یک مدل سه بعدی تولید می شود.                                                                (3) برای اصلاح جدول داده ها، فقط روی جدول داده ها دوبار کلیک می کنیم، سپس روی دکمه ذخیره کلیک می کنیم، دوباره مدل محصول را وارد می کنیم تا یک مدل سه بعدی جدید ایجاد شود.

طراحی مونتاژ پارامتریک: در SolidWorks، همپوشانی، موازی، عمود بر مماس و همان محور پنج روش تطبیق استاندارد هستند. فرآیند مونتاژ با تغییر پارامترها مرتبط نیست، بنابراین به منظور بهبود راندمان عملیاتی برنامه، ضمن اطمینان از دقت مونتاژ، اندازه کلید فقط می تواند پارامتر شود.

دسته‌ها
09120982953 بالابر بالابر هیدرولیکی با امنیت کامل دسته‌بندی نشده

بالابر هیدرولیکی با امنیت کامل

بالابر هیدرولیکی با امنیت کامل

مجهز به سنسورهای تشخیص مانع

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نصب بالابر هیدرولیکی در استان اردبیل

09120982953

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قیمت هوم لیفت خانگی

09120982953

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نصب بالابر برای آپارتمان و ساختمان بدون آسانسور

09120982953

Call Now Buttonشماره تماس