دسته‌ها
استاکر تمام برقی استاکر تمام شارژی جک پالت جک پالت لیفتراک دستی موتور براشلس

استاکر خودکششی

استاکر خودکششی با بهترین کیفیت

تمام ایرانی

2 سال گارانتی حتی باتری دستگاه

بهترین کیفیت ممکن

دسته‌ها
استاکر استاکر تمام برقی استاکر تمام شارژی استاکر دهن باز استاکر دهن باز 2 تن استاکر شارژی ایمنی بالابر بالابر بالابر اکاردئونی بالابر بی صدا بالابر پالت بالابر تهران بالابر صنعتی بالابر فروشگاه هیدرولیکی دو به یک بالابر فروشگاهی بالابر قیچی بالابر قیچی بالابر هیدرولیکی بالابر هیدرولیکی با امنیت کامل بالابر هیدرولیکی سیار بصورت ریلی بالابر هیدرولیکی ضد ضربه با شیر بلین بالابر هیدرولیکی کاملا بی صدا با موتور پمپ غرق در روغن بالابر هیدرولیکی مجهز به پاراشوت بشکه بلند کن بشکه خالی کن تهران جرثقیل جک پالت جک پالت جک پالت تلسکوپی جک پالت سه تن جک پالت قیچی دسته‌بندی نشده رهایدک سنسور طراحی و ساخت انواع بالابرهای صنعتی سنگین و پیشرفته برای خطوط تولید طراحی و ساخت انواع بالابرهای هیدرولیکی صنعتی قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه قیمت جک هیدرولیکی آسانسور قیمت قطعات آسانسور هیدرولیک و بالابر لیفتراک دستی مجوز شهرداری برای نصب بالابر موتور اینورتر موتور براشلس

بالابر تمام برقی

ساخت و نصب انواع بالابر هیدرولیک

انواع جک پالت تمام برقی

انواع میزهای هیدرولیک تمام برقی

انواع استاکر شارژی

انواع استاکر نیمه برقی

انواع استاکر دستی

انواع بالابر هیدرولیک

لینک پخش فیلم

استاکر لیفتراک تمام برقی

09120982953

https://balabariran.ir

دسته‌ها
استاکر بالابر پالت جک پالت جک پالت سه تن لیفتراک دستی موتور براشلس

بالابر استاکر یک تن

استاکر یک تن در مدلهای مختلف ساخت بالابر ایران

استاکر شارژی یک تن با موتور براشلس بهترین نوع موتور الکتریکی موجود در دنیا

و باتری لیتیومی بهترین مدل باتری موجود در دنیا

استاکر کاملا دستی صد در صد ایرانی محصولی ایرانی ارزان و با کیفیت

استاکر نیمه برقی با برق تک فاز.

دسته‌ها
جک پالت جک پالت جک پالت سه تن

جک پالت سه تن

جک پالت سه تن بالابر ایران 

ساخت بهترین جک پالت ایرانی در مجموعه بالابر ایران با بهترین کیفیت ساخت 
بدون کوچکترین روغن ریزی و خالی کردن سه تن واقعی  با چرخ های پلی یورتان درجه یک بازار چرخ پلی یورتان فلزی با روکش پلی یورتان بهترین چرخ بازار با بدنه 4 میل تقویت شده بهترین و محکمترین جک پالت عرض 55 بازار با پمپ بسیار با کیفیت طلیعه  با قیمتی بسیار عالی و کیفیت خیلی برتر حتی از نمونه های خارجی 
جک پالت بالابر ایران بهترین در ایران
دسته‌ها
جک پالت دسته‌بندی نشده

جک پالت (pallet jacks)

جک پالت(pallet jacks)

جک پالت وسیله ای برای بلند کردن و انتقال بار می باشد و یا جک پالت وسیله ای برای جابه جایی بار از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود. جک پالت طوری طراحی شده است که تا با برداشتن آسان و سریع بار و انتقال آنها از یک نقطه به نقطه دیگر، کارها را آسانتر کرده و در زمان صرفه جویی کند. همچنین کار دستی مورد نیاز را کاهش می دهد و در نتیجه هزینه های بیشتری را کاهش می دهد.

انواع جک پالت
به طور عمده دو نوع جک پالت داریم:

1-جک پالت دستی(Manuel pallet jack)

2-جک پالت برقی(Powered pallet jack)

جک پالت دستی: جک پالت دستی یا جک پالت مانوئل برای بلند کردن و جابجایی بار از یک نقطه به نقطه دیگر به قدرت وتلاش انسان نیاز دارد. برای برداشتن بار، یک نفر به دسته جک پالت نیرو وارد می کند. برای پایین آوردن بار با پمب دستی جک را بالا برده و بدنه آن طوری طراحی شده که میتواند چرخ های جلو را حدودا 20سانت بالا بیاورد و اکنون می تواند بار را به مقصد مورد نیاز منتقل کند. بیشتر در مکانهایی که فضای کمتری دارد مورد استفاده قرار میگیرد ویکی از پرفروش ترین نوع جک پالت می باشد.نمونه ای از جک پالت دستی در شکل زیر نشان داده شده است.

جک پالت برقی: دستگاهی تمام اتوماتیک که توسط باطری قدرتمند قابل شارژ می باشد و به نیروی انسانی نیاز ندارد برای حرکت و برای بلند کردن و انتقال بار از نقطه ای به نقطه دیگر به نیروی مکانیکی نیاز دارد. آنها معمولاً با انرژی الکتریکی تغذیه می شوند.معمولا نوعی از جک پالت های برقی وجود دارد که دارای سوئیچ هستند و رانندگان میتوانند سرعت جک پالت را کند یا متوقف کنند. نمونه ای از جک پالت برقی در زیر نشان داده شده است.

دسته‌ها
جک پالت رهایدک

جک پالت رهایدک

اولین تولید کننده انواع جک پالت در ایران